ערכים

בקבוצת רוטל אנו מאמינים כי:

“שום דבר לא מחליף מצוינות”.

עם חזון זה, אנו מחויבים להציע ללקוחותינו
את השירות המקצועי ביותר עם המוצר הטוב ביותר

  • מקצוענותאנו מחויבים למקצועיות. קבוצת רוטל דבקים וכימיקלים בע”מ/ גרינליין גלובל ג’י אל ג’י בע”מ, על עובדיה, מתחייבת למקצוענות ושיפור מתמיד בתחומי עיסוקה. עובדים עוברים השתלמויות ולמידה אצל ספקים בעולם ובקורסים מקומיים ובינלאומיים. הצטיינות בעבודה, בקרה עצמית ומבדקי איכות על-ידי גורמים מחוץ לארגון, שיפור מתמיד וחתירה למטרה, הינם מהחשובים במטרות הקבוצה. סקרי הנהלה המקיפים את כלל הפעילויות המתבצעות בקבוצה נערכים בשגרה, בחתירה לשיפור מתמיד של הפרמטרים הנבדקים.
  • חדשנות – אנו ברוטל מחויבים באופן מלא לחדשנות מתמדת במוצר תוך בחינת צרכי השוק ומתן פתרונות חדשניים. אנו שואפים כל הזמן לשיפור מקיף של איכות המערכת ואיכות המוצרים.
  • איכות: אספקת מוצרים איכותיים ברמה גבוהה ביותר. הבטחת איכות בכל הדרגים לשיפור השירות והגדלת היעילות. עמידה בחוקים ותקנים, המחזקת את מעמד הארגון בתעשייה ושומרת על גוף בריא וסביבת עבודה מתאימה. שיפור מתמיד של מערכת האיכות ואיכות הסביבה. שמירה על הסביבה ופגיעה מזערית בטבע ובסובב אותנו.
  • שירות: שירות הלקוח הכולל מענה מהיר, מקיף ומעמיק, הינו ערך עליון. התחייבות להתייחס לכל בקשה באופן מקצועי ומקיף. התחייבות למכור בהתאם לכללים, צווים וחוקים שבתוקף ובליווי ניירת מתאימה.
  • קיימות – אנו מחויבים ופועלים בקפדנות על פי שלושת העקרונות המנחים של קיימות – חברתית, סביבתית וכלכלית. כל החלטה המתקבלת בקבוצה מבטיחה שכל השפעה שאנו עושים תואמת לחלוטין את העקרונות הללו.

אנחנו כאן בשבילכם

לשאלות או יצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם